About our Brewery

14 Plato 4.4% alk.

NOSTALGIC IPA

Sesyjna wersja New England DDH z mieszkanką chmieli Amarillo, Azacca i Citra, która ma przywołać czasy kiedy wszystko lepiej smakowało nie tylko piwo. Nostalgic IPA w trzech słowach Bitter-Smooth-Tropical

Trust Us, We're brewers!

Nasze Piwa

All My Heroes Are Dead (Nostalgic IPA) – To hołd dla przełomu lat 80/90’s, to wyraz Naszych największych zajawek. To piwo które na stałe wpisuje się w Nasz kanon postrzegania piwowarstwa. Sesyjna wersja New England DDH z mieszkanką chmieli Amarillo, Azacca i Citra, która ma przywołać czasy kiedy wszystko lepiej smakowało nie tylko piwo. Nostalgic IPA w trzech słowach Bitter-Smooth-Tropical

Piwo podwójnie chmielone odmianami Amarillo, Azacca, Citra oraz Chinook.

Review
#1

Jak na sesyjniaka takie nawet dość pełne. Solidnie nachmielone, z palety głównie wyczuwam białe owoce i popcorn choć tropiki też wychodzą. Lekko kwaskowy finisz, sporo goryczki (choć krótkiej). Dobra rzecz nawet.

Review
#2

Lekka sesyjka. Delikatne cytruski, niska goryczka, balans. Bardzo pijalne.

Review
#3

Jeśli kolejne piwa będą jak to, jedno z premierowych browaru to będzie dobrze. Tu jednak spodziewał bym się większej goryczki.

Review
#4

Cytrusy, tytoniowe lekko, ziołowe, płatkowione mocno. W ustach wytrawne, cytrusowe, słonecznik, ziołowe lekko, fajna goryczka. Najlepsze z zestawu. Fajne całkiem.

  • Chinook / Gorycz
  • Simcoe / Gorycz
  • Azzaca / Gorycz / Aromat / Chmielenie na zimno
  • Citra / Gorycz / Aromat / Chmielenie na zimno
  • Amarillo / Gorycz / Aromat / Chmielenie na zimno
Taste 42 Smaki
TankBusters 21 Pokonanych Tanków
Handshake 123 Spotkań przy piwie
Idea 321 Pomysłów